יוגה ופילאטיס בגיל המעבר
אפריל 15, 2019
יוגה התפתחותית לתינוקות
יוני 16, 2020
הצג הכל

פילאטיס מזרן ומכשירים באנאנדה

שיטת הפילאטיס ידועה כשיטת אימון גאונית, תוצאות מורגשות החל מהשיעורים הראשונים, ואין ספק שברגע שנחשפים אליה אין דרך חזרה!

מייסד השיטה, ג'וזף פילאטיס ספג השראה משיטות שונות עוד כשהיה ילד, ביניהן יוגה, אומנויות לחימה, קרקסנות, הבנה עמוקה של תנועת בעלי חיים ועוד, הוא האמין שסגנון החיים המודרני, יציבה לא נכונה ונשימה לא יעילה הן השורש לבעיות הבריאות ולכן יצר סדרת תרגילים בשם Contrology אשר מטרתה לאזן את גופו ונפשו של האדם.

תרגילי הפילאטיס שיצר שמים דגש על יציבה, קואורדינציה, שיווי משקל, כח וגמישות.

שיטת הפילאטיס החלה כשיטה שיקומית ונתנה מענה לפציעות חוזרות לרקדנים וספורטאים שעובדים הרבה עם הגוף, שיפור היציבה וחיזוק שרירי המרכז גרמו לשינוי המודעות וההתנהלות היומיומית. בנוסף רמת האנרגייה עלתה משמעותית בעקבות המודעות לנשימה נכונה, ואט אט גם אנשים שאינם ספורטאים החלו להיחשף לשיטה.

פילאטיס בסטודיו אנאנדה -

פילאטיס מכשירים באנאנדה - שיעורי פילאטיס מכשירים מתקיימים בקבוצות קטנות ובחלוקה לרמות, עם צוות מורות מיומן ומקצועי. לפילאטיס מכשירים יתרונות רבים - המכשיר עוטף את הגוף ומאתגר את התנועה מהמקום המוארך של השריר מול התנגדות מבוקרת, בזכות השילוב נוצרות אינסוף אפשרויות מעניינות ומאתגרות, השיעורים חולפים במהירות והגוף מרגיש חטוב, ארוך, רמת האנרגיה עולה והכאבים חולפים. בנוסף יש שיעורי פילאטיס מכשירים המשלבים סיבולת לב ריאה, פילאטיס מכשירים למתחילים אשר מלמדים את הבסיס לשיטה ותנועה נכונה שמתחילה בחיזוק שרירי מרכז הגוף העמוקים ועוד.

פילאטיס מזרן באנאנדה - שיעורי פילאטיס מזרן באנאנדה מתקיימים בקבוצות קטנות של עד 8 משתתפים עם צוות מורות מקצועי ומיומן, שיעורי פילאטיס מזרן מועברים בדרך הכי קרובה לשיטה שהומצאה במקור, וחיזוק מרכז הגוף מתבצע תוך עבודה עם הגפיים וכולל שימוש באביזרים שונים.

כבר לאחר מספר שיעורים הגוף מרגיש ארוך, פתוח, המודעות לתנועה נכונה עולה והעומס שנוצר מההתנהלות ביומיום עובר למקומות הנכונים. הגוף מתחטב ורמת האנרגיה עולה! בשיעורים יש דגש על זרימה, נשימה, התארכות ותנועה ארוכה שמקורה במרכז הגוף. אנו מבצעים מספר חזרות מעט ועוברים לתרגיל הבא כך שהרמת הריכוז נשמרת וגם המח עובר אימון.

פילאטיס נהג לאמר - ״כושר גופני הוא התנאי הראשון לאושר״, והוא כ״כ צדק! מוזמנים להתמכרות טובה!

כתבות נוספות:

יוני 29, 2020

על הקשר שבין יוגה לטיפול בחרדות

יוני 16, 2020

יוגה התפתחותית לתינוקות

אפריל 9, 2018

יוגה לשרירי הבטן והגב

אפריל 15, 2019

יוגה ופילאטיס בגיל המעבר

יולי 2, 2019

פילאטיס מזרן ומכשירים באנאנדה

אפריל 9, 2018

סוגי יוגה