יוגה אווירית
אפריל 9, 2018
חיזוק הגוף הנשי
אפריל 9, 2018
הצג הכל

יוגה לגברים

יוגה לגברים? בהחלט כן!

אנו נתקלים לא מעט בשאלה – האם יוגה מתאימה לגברים? אולי חדר כושר? אולי הרמת משקולות? אבל יוגה לגברים? זה לא נשי מידי? אז זהו שלא! שיעורי היוגה לרב מכילים קהל מעורב ואפילו אחוז זהה של גברים ונשים, לעומת שיטות אחרות בהן ניכר רב נשי.

לפני שאתם מחדשים את המנוי וקופצים להרים משקולות ריכזנו כמה טיפים שיעזרו לכם להחליט אם כדאי להתנער מהסטיגמות ולקפוץ לפחות לחוויה חד פעמית עם ראש פתוח בשאיפה להתמכר.

מדוע יוגה לגברים?

- תרגול יוגה מחזק את כל הגוף ומרגיע את הנפש, בואו נודה – במציאות של ימינו כולנו מחפשים שעה של שקט ומח צלול.

- תרגול יוגה לגברים ונשים כאחד – אווירת אימון בקבוצה גדולה יכול להרגיש כמו מסיבה כיפית וגם קצת כמו צרת רבים חצי נחמה ;) – כולנו מתאמנים יחד ויש אנרגיה מחשמלת באוויר.

- תרגול יוגה מחזק את כל השרירים בגוף – מתמקד במרכז הגוף ועובר אל הקצוות, לעומת הרמת משקולות ואימונים שונים שמקצרים את השרירים, יוגה מתחזקת את השרירים ממקום של מתיחה והארכה.

- גברים יוגים – כיוון שמסת השריר בגוף הגברי גבוהה יותר גברים לרב ירגישו חיזוק מיידי ויכולות אקרובטיות כמעט, שלנשים לוקח קצת יותר זמן להגיע אליהן.

- עבודה מאוזנת על כלל השרירים – בשונה משיטות אימון אחרות יוגה לגברים תכלול המון עבודת ידיים, עבודת רגליים וחיזוק מאוזן של מרכז הגוף

- ועוד דבר שתמיד כיף – אין כמו להתאמן מול נוף מרהיב של יוגיות מקסימות – מעלה את המוטיבציה ואת האנרגיה ;)

עדיין מתלבטים? אין כמו להקדיש שעה קלה ופשוט לקפוץ לחוות את השיעור, סביר מאוד שתופתעו לטובה ותסכימו איתנו שיוגה לגברים זה הדבר האמיתי!

יוגה לגברים בפלורנטין? בסטודיו אנאנדה מגוון זרמים של שיטת היוגה, חלקם דינמיים יותר וחלקם מתמקדים בעבודה איטית תוך דגש על דיוק ושהייה בתנוחות. לרב גברים יעדיפו את האימון הדינמי יותר (שיטות אשטנגה וויניאסה) אך כמובן, כל מקרה לגופו ולכן ממליצים להרים טלפון ולהתייעץ איתנו, יהיה כיף

כתבות נוספות:

יוני 29, 2020

על הקשר שבין יוגה לטיפול בחרדות

יוני 16, 2020

יוגה התפתחותית לתינוקות

מרץ 15, 2018

יוגה בהריון

אפריל 9, 2018

ג'וזף פילאטיס

אפריל 9, 2018

חיזוק הגוף הנשי