קונדליני יוגה
אפריל 9, 2018
פילאטיס בהריון
אפריל 9, 2018
הצג הכל

פילאטיס בת ים

למה כדאי לתרגל פילאטיס?

סביר להניח שכבר שמעתם מהסביבה כמה פילאטיס עושה טוב לגוף ולנפש, אם עדיין לא נסגרתם על עצמכם והתחלתם לתרגל הכתבה הזאת היא בשבילכם!

* שיטת הפילאטיס ממכרת ומביאה תוצאות מיידיות – השינוי מורגש כבר בשיעורים הראשונים.

* אימון פילאטיס עובר במהירות! יש מספר חזרות קצר לכל תרגיל וכבר ממשיכים לתרגיל הבא, הגוף כולו עובד.. ולא שמים לב איך הזמן טס :)

* שיטת הפילאטיס שמה דגש על חיזוק מרכז הגוף ושרירי היציבה העמוקים - אנשים רביםהמגיעים להתאמן כדי להקל עד לפתור כאבים שונים - התוצאות מהירות יחסית וחל שיפור משמעותי שמורגש כבר בשיעורים הראשונים.

* שיטת הפילאטיס מחטבת ומצרה היקפים, משפרת יציבה - אנו זקופים יותר ומשדרים לעולם ביטחון ולב פתוח.

* אימון פילאטיס שם דגש על כל חלקי הגוף - בזמן שחלק אחד עובד חלק אחר מייצב ולהפך כך שכל הגוף מתחזק.

* אימון פילאטיס משפר את יכולת החשיבה והקליטה שלנו - זה מתחיל במזרן כשאנו מרוכזים בשילוב נשימות שונות עם ההנחייה, זה ממשיך לכל מחשבה יומיומית.

* אימון פילאטיס משנה את דפוסי ההתנהגות שלנו - דרך מדהימה לתחזק את הגוף ולהתנהל גם ביומיום במינימום שחיקה ומאמץ למפרקים.

* אימון הפילאטיס שם דגש על נשימה וחיבור וגוף - אנו נרגעים, מתחברים לעצמינו, משקיטים את כל מחשבות היומיום ומסיימים רעננים ומלאי חיוניות. במציאות האינטנסיבית של ימינו נהיה טבעי בעינינו "לקפוץ" ממחשבה למחשבה, על המזרן – זמן שקט, זמן לנשימה, זמן לחיבור – אין תחליף לזמן מזרן!

* אימון פילאטיס מגביר זרימת דם וחמצן לכל איברי הגוף - הדבר עוזר להיפטר מרעלים שונים (דרך הזיעה) ולשפר את התחושה, חמצן מגיע לכל התאים ומגביר תחושת רעננות וחיוניות. וכמו שאמר ג'וזף פילאטיס : "לאחר 10 שיעורים תרגיש את השינוי, לאחר 20 שיעורים תראה את השינוי, לאחר 30 שיעורים כולם ייראו את השינוי"

מוזמנים באהבה :)

כתבות נוספות:

יוני 29, 2020

על הקשר שבין יוגה לטיפול בחרדות

יוני 16, 2020

יוגה התפתחותית לתינוקות

אפריל 9, 2018

כאבי גב

אפריל 9, 2018

יוגה אווירית

מרץ 15, 2018

יוגה בהריון

אפריל 9, 2018

סוגי יוגה